در جریان بازدید سرپرست وزارت تعاون از شهرک صنعتی سقز مطرح شد؛

کمبود آب، برق و زمین مهمترین مشکلات سرمایه‌گذاران

محمد هادی زاهدی وفا روز جمعه در حاشيه بازدید از شهرک‌ صنعتی شماره يك سقز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به این‌که امروز از شهرک صنعتی اين شهرستان بازدید و از نزدیک با سرمایه گذاران دیدار داشتم، مشکلات تولید کنندگان را شناسایی و برای رفع این مشکلات تلاش خواهیم کرد.

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از پيگيري رفع مشکلات سرمایه گذاران شهرک‌های صنعتی شهرستان سقز و استان کردستان خبر داد.

به گزارش واکاوی و به نقل از روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، محمد هادی زاهدی وفا روز جمعه در حاشيه بازدید از شهرک‌ صنعتی شماره يك سقز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به این‌که امروز از شهرک صنعتی اين شهرستان بازدید و از نزدیک با سرمایه گذاران دیدار داشتم، مشکلات تولید کنندگان را شناسایی و برای رفع این مشکلات تلاش خواهیم کرد.

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جريان بازديد از شهرک صنعتی شماره یک سقز، در واحد صنعتي “نیک پلیمر” حضور يافت و از خط توليد اين كارخانه بازديد كرد.

زاهدی وفا در اين بازدید، ضمن گفت‌وگو با مدیران و كارگران اين واحد صنعتي و توليدي، از نزدیک در جریان توانمندی‌ها، روند فعاليت و مهمترین مسائل و مشکلات آن‌ قرار گرفت و براي رفع موانع پيش روي فضاي كسب و كار و سرمايه گذاري‌هاي انجام شده در اين شهرك صنعتي دستورات لازم را صادر كرد.

سرمایه گذاران شهرستان سقز مهمترین مشکلات پیش روی فعالیت مجموعه‌های صنعتی و تولیدی خود را کمبود آب و برق در شهرک صنعتی و کمبود زمین برای سرمایه گذاري مطرح کردند.

رئیس جمهور و هیأت همراه روز جمعه در قالب بيست و هفتمين سفر استانی دولت سیزدهم به كردستان سفر ‌كرد.

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا