کنسرت بزرگ همای و مستان برای اولین بار در سقز

پرواز همای و گروه مستان، ۶ اردیبهشت، ساعت ۲۰:۳۰ در تالار میلاد سقز برگزار می شود.

بهنام سالمیانی مجری این کنسرت در ارتباط با اجرای کنسرتهای اخیر در سقز به واکاوی گفت: اخیرا اجرای برنامه های فرهنگی از جمله تئاتر، کنسرت سنتی، کنسرت پاپ و … در سقز زیاد شده است، اما ممکن است مخاطبین نسبت به خوانندگان، مکان اجرا، توزیع بلیط، آغاز و پایان برنامه و… اعتراضاتی داشته باشند که بسیاری از این اعتراضات به نحوه برگزاری و مجریان کنسرت بر می گردد. بنابر این در دعوت از خوانندگان علاوه بر ذائقه فرهنگی و توان اقتصادی مخاطبین، بایستی نظم و ترتیب برنامه ها نیز مد نظر قرار گیرد تا کمترین حواشی برای برنامه های فرهنگی از این دست بوجود آید.

سالمیانی افزود: بر همین اساس ضمن دعوت از خوانندگان و موسیقی دانان ملی و با تجربه از جمله سالار عقیلی، استاد عدنان کریم، خانواده کامکار و… در گذشته و ادامه این روند در آینده، در صدد هستیم توجه مناسبی به ذائقه های مختلف فرهنگی در کنار حفظ آرامش و ایجاد فضایی با نشاط برای مخاطبین داشته باشیم .

قابل ذکر است که علاقه مندان به کنسرت همای و مستان میتوانند از سایت تیوال، اپلکیشن آپ، سایت پرواز همای و سایر آدرس هایی که در پوستر درج شده است بلیت خود را به صورت انلاین با امکان انتخاب صندلی خریداری نمایند.

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا