گلایە یک شهروند از توزیع اقلام دولتی

یکی شهروند با ارسال پیامی به واکاوی گفت: “روز گذشته یکی از فروشگاه‌های سطح شهر اعلام کرد که برنج تایلندی به قیمت دولتی از ساعت ۸ صبح عرضه میشود، ساعت ۸:۴۵ که مراجعه کردم هیچ برنجی در فروشگاه نمانده بود، قطعا در ۴۵ دقیقه همه برنج‌ها به فروش نرفته و این نحوه توزیع واقعا شبهه‌برانگیز است و لازم است نهادهای مربوطه نظارت بیشتری بر نحوه توزیع این کالاها داشته باشند”.

قابل ذکر است که سابق بر این، دبیرخانه کارگروه تنظیم بازار بر عهده اداره صنعت، معدن و تجارت بود، اما اخیرا این موضوع بر عهده جهاد کشاورزی گذاشته شده است.

در این ارتباط کارشناس تنظیم بازار جهاد کشاورزی سقز به واکاوی گفت: ۱۲ فروشگاه در سطح شهر برای توزیع این کالاها در نظر گرفته شده است، اما این کارگروه، برنجی در اختیار فروشگاه مذکور (نام فروشگاه نزد واکاوی محفوظ است) قرار نداده و اگر در آنجا برنجی توزیع شده از ناحیه خودشان تأمین شده است.

این کارشناس افزود: علیرغم اختصاص ۱۰۰ کیسه برنج به ۱۲ فروشگاه عامل توزیع، به دلیل تقاضای زیاد، در همان دقایق اول برنج اختصاص یافته به اتمام می‌رسد و بازرسان ما از اول تا آخر بر نحوه توزیع نظارت می‌کنند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا