۱۵ تیرماە، پایانی بر مسکن مهمر در کردستان

سرانجام پس از ۱۵ سال بحث از مسکن مهر، قرار است ۱۵  تیرماه پرونده مسکن مهر در کردستان بسته شود. در این باره استاندار کردستان اعلام کرد کە پروندە مسکن مهر در استان تا پانزدهم تیرماە سالجاری بستە خواهد شد و باقیماندە واحدها تحویل متقاضیان می‌شود.

بە گزارش واکاوی و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ بهمن مرادنیا در دیدار با معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل سازمان زمین و مسکن کشور گفت: هم اکنون هزار و ۳۰۹ واحد مسکن مهر و عمدتا با پیشرفت بالای ٨۵ درصد وجود دارد که در نیمه اول تیرماه سالجاری به اتمام می رسد.

وی با بیان اینکه عمده مشکل واحدهای مسکن مهر استان تامین و وصل انشعابات آب و برق و محوطه سازی است، گفت: هزینه وصل این انشعابات حدود ۱۵ میلیارد تومان است که بخشی از آن توسط استان و مابقی از طریق وزارت راه و شهرسازی تامین می گردد.

مرادنیا اظهار کرد: در مسکن مهر بهاران که هفت هزار و ۶۰۰ واحد را شامل می شود فضای آموزشی چندانی وجود ندارد که باید برای آن چاره ای اندیشیده شود.

استاندار کردستان یادآوری کرد: ساکنان مسکن مهر نیز همانند دیگر شهروندان حق دارند از فضای مطلوب برای زندگی برخوردار باشند و شهرداری لازم است نسبت به مناسب سازی و احداث فضای سبز اقدام کند.

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا