۲ ورزشکار سقزی به مسابقات انتخابی تیم ملی دعوت شدند

دعوت از ورزشکاران سقزی برای حضور در اردوهای تیم ملی در رشته‌های مختلف ورزشی ادامه دارد. در آخرین مورد پارسا امجدی به مسابقات انتخابی تیم ملی نوجوانان تنیس روی میز و سروش سلطانی به اردوی تیم ملی نوجوانان کشتی کشور دعوت شدند.

به گفته‌ی فرزاد خاکی، رئیس اداره ورزش و جوانان سقز، پارسا امجدی یکی از استعدادهای ورزشی شهرستان سقز است که به مسابقات انتخابی تیم ملی نوجوانان تنیس روی میز کشور دعوت شد و می تواند در نهایت در تیم ملی ایران عنوان خوبی را کسب کند.

وی افزود: مسابقات انتخابی تیم ملی نوجوانان با حضور ۳۲ بازیکن برتر رنکینگ ملی نوجوانان کشور از تاریخ پنجم تا هشت تیر ماه امسال در آکادمی پینگ پنگ مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار خواهد شد.

خاکی از سومین مرحله اردوی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان در روزهای ۱۱ تا ۲۰ خردادماه در کیاشهر استان گیلان خبر داد و گفت: سروش سلطانی کشتی گیر نوجوان سقزی که در وزن ۵۱ کیلوگرم کشتی خواهد گرفت به این اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شده است.

در شهرستان سقز حدود ۱۴ هزار ورزشکار در رشته های ورزشی مختلف فعالیت دارند که از این تعداد یک هزار ورزشکار در رشته کشتی فعالیت می کنند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا