چند خبر ورزشی

در رقابتهای استعدادهای برتر بوکس استان کردستان که روز ۳۱ تیر ماه در کامیاران با رقابت ورزشکارانی از همه شهرستانهای استان کردستان برگزار شد، ورزشکاران سقزی توانستند صاحب ۸ مدال شوند. در این مسابقات سقز با ۲۳ امتیاز اول شد، مریوان با ۱۸ امتیاز دوم و سنندج با ۱۵ امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفت.

حضور “اقبال دهزنی” داور بین‌المللی تنیس روی میز سقز از سوی وزارت علوم جهت قضاوت پانزدهمین دوره‌ی مسابقات دانشجویان کشور که از تاریخ ۲۹ تیر لغایت ۲ مرداد به میزبانی تبریز در حال برگزاری است.

تیم‌های تکواندو دختران هیأت تکواندو و دانش آموزی سقز در دو رده نونهالان و نوجوانان، قهرمان مسابقات استان جهت انتخابی نفرات برتر قهرمانی کشور در مسابقات فدراسیون و دانش آموزان در استعدادهای برتر کشور شد‌.

سید نیما سلیمانی فوتسالیست سقزی ، به تیم فوتسال فردوس قم در لیگ برتر نوجوانان و جوانان کشور پیوست. نیما سلیمانی از شاگردان حاتم شریفی از مربیان فوتسال سقز و از بازیکنان باشگاه آروین سقز می‌باشد.

مسابقات قهرمانی کونگ فو بانوان استان کردستان در چهار رده سنی روز ۳۰ و ۳۱ در سنندج با شرکت ۴۰۰ شرکت کننده از ۸ شهرستان برگزار شد که در آن پنج ورزشکاران سقزی رتبه اول، شش نفر رتبه دوم و یازده نفر رتبه سوم را کسب کردند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا