آغاز رسمی تبلیغات انتخابات شورای شهر

تا ساعاتی دیگر تبلیغات رسمی انتخابات شورای شهر آغاز می‌شود، ۶۹ نامزد تأیید صلاحیت شده در سقز برای یک هفته و تا دقایق پایانی روز چهارشنبه ۲۶ خرداد فرصت دارند تا به معرفی خود و ارائه برنامه‌هایشان بپردازند.

به نظر می‌رسد بیشتر نامزدهای این دوره بر خلاف دوره‌های قبل کمتر برای شهروندان شناخته شده باشند و از طرفی نیز به دلیل شرایط کرونا و ممنوع بودن تجمعات، کار تبلیغات مقداری سخت‌تر می‌نماید و این احتمالاً اگر برنامه‌ای وجود داشته باشد فضای مجازی بستر مناسب‌تری برای ارائه آنها باشد.

هنوز از ائتلاف‌ها و دسته‌بندی‌های احتمالی خبری نیست و گروه‌های سیاسی و مدنی نیز تا بحال در حوزه انتخابات شورا ورود پیدا نکرده‌اند.

به گفته فرماندار سقز، نامزدهای انتخابات می‌توانند یک دفتر جهت هماهنگی ستادشان در طول این هفته دایر کنند اما حق ایراد سخنرانی و ایجاد تجمع را ندارند. کامیل کریمیان گفت مکان‌هایی که در آن امکان فاصله‌گذاری اجتماعی وجود داشته باشد برای ایراد سخنرانی کاندیداها در نظر گرفته شده است.

شهرداری نیز با هدف جلوگیری از آشفتگی بصری، بیش از ۱۵۰ نقطه را در سطح شهر برای تبلیغ نامزدهای این دوره تعیین کرده است و انتظار است کاندیداها و هواداران آنها اندکی به وضعیت شهر بیاندیشند و جوری نباشد در تخریب سیمای شهر کم نگذارند!

در حوزه انتخابات ریاست جمهوری تاکنون فقط ستاد یکی از کاندیداها رسما آغاز به کار کرده و از ستاد سایر کاندیداها خبری نیست.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا