ادارات کردستان، پنجشنبه‌ها تعطیل شد

بر اساس تصمیم ستاد بحران استان و موافقت استاندار، از فردا یکشنبه، فعالیت ادارات و مراکز آموزشی با تاخیر و ساعت ۹ صبح آغاز می شود و پنجشنبه ها هم تعطیل هستند.

به گزارش واکاوی و به نقل از استانداری؛ بر اساس تصمیمات اتخاذ شده در ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران به ریاست استاندار کردستان و به دلیل برودت هوا و اخطارهای هواشناسی مبنی ورود جبهه هوای سرد و همچنین ضرورت صرفه‌جویی در مصرف گاز در بخش‌های تجاری، خانگی و صنعتی، ادارات کردستان و بانک‌ها و بیمه‌ها تا پایان بهمن ماه در روزهای پنجشنبه تعطیل است و انجام تمام امور مردم و مراجعان در این روز توسط کارکنان دستگاه‌ها به صورت دور کاری خواهد بود.

همچنین فعالیت تمام دستگاههای اجرایی و بانک‌ها از ساعت ۹ صبح و تا پایان وقت معمول اداری خواهد بود. بر مبنای دستورالعمل صادره و موافقت استاندار کردستان شروع فعالیت مراکز آموزشی (مدارس) صبح‌ها از ساعت ۹ صبح و در نوبت بعد از ظهر یک ساعت زودتر تعطیل خواهند شد. (دانشگاه‌ها بر اساس روال قبل و بدون هیچ گونه تغییری در برنامه هفتگی به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

شروع فعالیت کارکنان و قضات دادگستری و سازمان‌های وابسته در استان در طول ایام هفته از ساعت ۸.۳۰ صبح خواهد بود و از تعطیلی روز پنجشنبه مستثنی خواهند بود.

همچنین ساعت کار پلیس و مراکز امدادی، درمانی، بهداشتی، اورژانس ۱۱۵، آتش نشانی‌هاو بیمارستان‌ها و بخش‌های عملیاتی و تولیدی و دارای شیفت نوبت کاری و شهرداری‌ها و تمام مراکز ارائه دهنده خدمات در بخش‌های مختلف، بدون تغییر و به شیوه قبل به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا