مدیر عامل کارخانه پرشنگ در جریان بازدید معاون سیاسی استاندار کردستان

بانک‌های سود‌محور و مدیران میانی بزرگترین‌ عوامل عدم توسعه کردستان هستند

حسین خوش اقبال با حضور در کارخانه پرشنگ در شهرک صنعتی سقز از روند تولید شیر، ماست، دوغ، پنیر، پنیر لاکتیکی، خامه ای، ماست موسیر و پروبیوتیک با برند پرشنگ بازدید کرد.

در این بازدید، خوش‌اقبال ضمن تقدیر از سرمایه‌گذاران و کارآفرینان شهرستان سقز ابراز امیدواری کرد مدیران استانی در جهت حمایت و گسترش مجموعه‌های تحت مدیریت مسعود حسن‌نژاد نقشی مثبت ایفا کنند. خوش اقبال با بیان اینکه، سرمایه گذار بدون استفاده از تسهیلات دولتی، تولیدی پویا راه اندازی کرده است، این توان را تحسین کرد. معاون سیاسی استاندار تصریح کرد: کار در شرایط سخت و حفظ وضع موجود کارخانه در حوزه اقتصادی، بسیار مهم و گرانسنگ است.

در این دیدار مدیرعامل کارخانه پرشنگ با برشمردن مشکلات حوزه تولید در استان کردستان گفت: تمام مجموعه‌های تحت مدیریت بنده صرفا با سرمایه‌گذاری شخصی و بدون هیچگونه حمایتی شکل گرفته‌اند. وی افزود: مدیران ارشد استان تصمیمات و برنامه‌های مثبتی جهت توسعه استان دارند اما متاسفانه بانک‌های سود‌محور و مدیران میانی بزرگترین عوامل عدم توسعه کردستان هستند.

در این بازدید، علاوه بر فرماندار سقز، زارعی فرماندار سنندج، ورمقانی فرماندار بیجار، امان‌اللهی فرماندار کامیاران، اقبال فرماندار مریوان، دادور فرماندار دهگلان، توان فرماندار دیواندره نیز حضور داشتند. در ادامه فرماندار سنندج و دهگلان از حسن نژاد دعوت کردند که در شهرستان آنان سرمایه گذاری کند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا