بوتان با کمپین #کلاسمون_گرمه به مناطق محروم استان کردستان آمد

به گزارش روابط عمومی بوتان، در ادامه کمپین «کلاسمون گرمه» و در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی، دو مدرسه در روستاهای «سرواله» و «باغچه مریم» در شهرستان دهگلان دراستان کردستان به سیستم گرمایشی ایمن و استاندارد مجهز شد.

 

بر اساس این گزارش، عملیات تجهیز این مدارس به سیستم گرمایش ایمن شامل لوله کشی گاز، لوله کشی تاسیسات گرمایشی، نصب پکیج شوفاژ دیواری و رادیاتور انجام شده است. این سیستم ها شامل پکیج های شوفاژ دیواری جدید و رادیاتورهای آلومینیومی بوتان هستند که با تکنولوژی روز اروپا و با کیفیت محصولات صادراتی ساخته شده اند.

 

این اقدام در راستای کمپین #کلاسمون_گرمه بوتان و در راستای مسئولیت های اجتماعی این شرکت است که به صورت رایگان انجام شد. شرکت بوتان علاوه بر تامین بودجه عملیات تجهیز این دو مدرسه به سیستم های گرمایشی استاندارد و ایمن، هدایایی نیز در بین دانش آموزان این دو مدرسه توزیع کرد.

 

لازم به ذکر است این قبیل اقدامات به عنوان یک مسئولیت اجتماعی می تواند در ایمن سازی مدارس روستایی خصوصاً در مناطق محروم موثر واقع شود که بوتان در این راستا پیشقدم شده و انتظار بر این است این مهم سرلوحه سایر شرکت ها و کمپانی هایی گردد که می توانند در این زمینه اقدامی انجام دهند تا دیگر شاهد اتفاقاتی همچون حادثه شین آباد نباشیم. حادثه ی آتش سوزی مدرسه شین آباد که در آذرماه سال ۹۱ منجر به فوت دو تن از دانش آموزان و آسیب رسیدن به ۲۷ نفر دیگر از آنان شد و آسیب های روحی و روانی ناشی از آن برای حادثه دیدگان، اعضای خانواده آنها و ساکنان روستاهمچنان ادامه دارد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا