تمهیدات بانک ملی در راستای مبارزه با کرونا

معاون منابع انسانی بانک ملی ایران با اظهار تاسف از درگذشت جمع قابل توجهی از همکاران نظام بانکی بر اثر ویروس کرونا، ضرورت استفاده از همه امکانات برای محافظت کارکنان در مقابل این ویروس را مورد تاکید قرار داد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، حبیب الله رشید ارده با بیان این که شیوع ویرس کرونا به یک بحران جهانی تبدیل شده و بیش از ۱۰۰ کشور را درگیر کرده است، افزود: نحوه مهار این ویروس اکنون یکی از مهمترین دغدغه های بشر است و ما امیدواریم با تلاش جامعه پزشکی و همکاری عموم مردم، هر چه زودتر این مشکل برطرف شود.

وی با تاکید بر این که به گفته پزشکان، مکان های عمومی مهمترین کانون انتشار ویروس کروناست، خاطرنشان کرد: در شعب بانک ها علاوه بر تجمع افراد، حجم قابل توجهی اسکناس نیز وجود دارد که انتشار ویروس را تشدید می کند لذا ضمن تلاش بخش های اطلاع رسانی جهت آگاهی بیشتر مردم از خدمات غیرحضوری و عدم مراجعه به شعب از همکاران درخواست می شود نهایت دقت را در رعایت موارد بهداشتی بعمل آورند.

معاون منابع انسانی بانک ملی ایران با اشاره به این که طی روزهای اخیر، بیش از ۱۰ نفر از همکاران نظام بانکی به دلیل تماس مستقیم با پول و نیز حضور در شعب با این ویروس مواجه شده و جان خود را از دست داده اند، ضمن عرض تسلیت به بازماندگان آنها، اظهار کرد: رعایت بهداشت فردی تنها راه مقابله با این بیماری بوده و از تمامی مسئولین ادارات امور موکداٌ درخواست گردیده نهایت تلاش را برای تامین اقلام بهداشتی بعمل آورند.

وی با تاکید بر این که بانک ملی ایران همواره به موضوع سلامت کارکنان خود اهمیت داده است، ادامه داد: در روزهای اخیر مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و مدیران ارشد بانک پیوسته این موضوع را رصد کرده و اتخاذ راهکارهای مختلف برای مقابله با ویروس کرونا را در ابعاد مختلف اعم از تامین اقلام بهداشتی تا جلسات با مسئولین کشوری درخصوص تغییراتی در خدمات بانکی در دستور کار قرار داده و تلاش می نمایند آسیب های این بحران به حداقل ممکن برسد .

معاونت پشتیبانی بانک و مدیریت بیمارستان نهایت تلاش را نموده اند تا اقلام بهداشتی در حدنیاز تمامی پرسنل تامین و توزیع گردد که البته بدلیل مشکلات موجود در کشور و عدم امکان تهیه راحت این اقلام این فرایند با کمی کندی مواجه بوده ولی در دست انجام بوده و به زودی برای تمامی واحدها ارسال اقلام بهداشتی انجام خواهد شد .

معاون منابع انسانی بانک ملی ایران با بیان این که بسیاری از شعب و دستگاه های موجود در آنها ضدعفونی شده و وسایل بهداشتی تا حد امکان در اختیار کارکنان قرار گرفته است، گفت: به تمامی روسای ادارات امور و مسئولین واحدها تفویض اختیار گردیده تا از پتانسیل های استانی جهت تهیه این اقلام نهایت استفاده را بعمل آورند .

رشید ارده با تاکید بر این که بانک، یک نهاد خدمت رسان عمومی است و نمی توان آن را تعطیل کرد از همکاران درخواست کرد نهایت تلاش را در مراقبت از سلامت خود بعمل آورده و از مردم و مشتریان درخواست نمایند برای حفظ سلامت خود و کارکنان بانک ها تا حد امکان از خدمات الکترونیک استفاده نمایند تا انشاالله همگی از این بحران به سلامتی عبور نماییم .،

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا