جولان اتوبوس‌های غیر استاندارد برون شهری در سقز

ترمینال مسافربری شهرستان #سقز جزو پدیده های خاص این شهرستان است. از ساختمان قدیمی و مخروبه گرفته تا ساختمان جدیدی که پس از یک دهه و یک بار افتتاح هنوز مورد استفاده شهروندان قرار نگرفته است. از تأخیر در حرکت اتوبوس ها و تجمیع مسافرین در یک اتوبوس خاص و دعوا و مرافعه رانندگان با مدیران تعاونی گرفته تا عدم نظارت بر این اوضاع همگی خاص این پدیده در سقز هستند.


اکنون نیز یکی از شهروندان با ارسال این تصاویر به #واکاوی از وضعیت نامناسب اتوبوس‌ها گلایه کرده و می گوید: سیستم گرمایشی اتوبوس سقز سنندج (صبح امروز) فعال نبوده و مجبور بوده ایم در کل مسیر این سرمای زمستانی را تحمل کنیم.

ترمینال مسافربری سقز و نظارت بر حمل و نقل در این حوزه یکی از خواسته های شهروندان است که بی توجهی به آن کماکان ادامه دارد.

 

مطالب مرتبط

یک دیدگاه

  1. با درود و سپاس
    ضمن تایید وضعیت نابسامانی که در گزارش آمده است شایان ذکر است تعاونی های مسافر بری سقز به تهران و اصفهان و بالعکس سالهاست ضمن اخذ کرایه قانونی مصوب اتحادیه کشوری خدماتی معادل آن ارائه نمیدهند . پذیرایی از مسافرین از مبدا به مقصد بسته به نوع سرویس و اتوبوس امری بدیهی است لیکن با تاسف فراوان آنچه در طول سالیان شاهد بوده ایم گویای این واقعیت میباشد که قوانین و مصوبات صنفی در تهران و سایر شهرهای همجوار با سقز مغایر است به گونه ایی که سقز و تعاونی هایش تافته جدا بافته میباشند و در این زمینه به جز آب آشامیدنی هیچگونه خدماتی ارائه و مشاهده نگردیده است . خواهشمند است ضمن انعکاس این قضییه در رسانه دلایلی که تا به حال موجب مغایرت و ناهمخوانی در رفتار مشابه با سایر شهرها و استانها بوده از زبان مسئولین و سهامداران تعاونیها نیز اطلاع رسانی گردد . با سپاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا