در سال ۹۶ مبلغ ۴۶ میلیارد تومان اعتبار از محل مالیات بر ارزش افزوده به حساب روستاهای استان کردستان واریز شده است.

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری کردستان گفت: از محل اعتبارات مالیات بر ارزش افزوده، معوقه سال جاری ۲۰ میلیارد تومان به حساب روستاهای دارای دهیاری و فاقد دهیاری استان واریز شد.

کورش مرادی با بیان این مطلب گفت:‌بیشترین واریزی این اعتبارات مربوط به شهرستان سنندج با ۳ میلیارد و ۳۹۷ میلیون تومان، سقز با ۲ میلیارد و ۶۳۶ میلیون تومان و دیواندره با یک میلیارد و ۹۵۴ میلیون تومان بوده است.

وی افزود: قبلا هم مبلغ مجموع ۲۶ میلیارد تومان در سال‌جاری به حساب روستاهای استان واریز شده بود که با احتساب ۲۰ میلیارد تومان معوقه‌ای که به تازگی واریز شد، ۴۶ میلیارد تومان به حساب روستاهای استان کردستان از محل این اعتبارت تاکنون در سال ۹۶ واریز شده است.

مرادی تصریح کرد: در کل سال ۹۵ مجموعا ۳۶ میلیارد تومان از این محل به روستاهای استان اختصاص یافته بود که نشان می دهد امسال تاکنون ۱۰ میلیارد تومان بیش از کل سال گذشته از محل این اعتبارات به حساب روستاهای کردستان واریز شده است.

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری کردستان یادآور شد: اعتبارات مالیات بر ارزش افزوده، صرف اجرای پروژه های عمرانی و تقویت زیرساخت‌های روستاهای سطح استان می‌شود.

منبع: ایلنا

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا