رئیس خانه صنعت و معدن کردستان:وعده‌های داده شده به بخش تولید عملی نشده است

رئیس خانه صنعت و معدن استان کردستان گفت: بارها وعده‌هایی داده می‌شود اما متاسفانه عملی مشاهده نمی‌شود.
به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، عبدالله کاردانی عصر امروز در جلسه کارگروه توسعه صادرات استان کردستان که حضور قائم‌مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، اظهار کرد: در کشورها دو جبهه امنیتی و اقتصادی وجود دارد که بخش نظامی وظیفه تامین امنیت در مرزها و داخل کشور را بر عهده دارند.

به گفته رئیس خانه صنعت و معدن استان کردستان، صادرکنندگان سربازان جبهه اقتصادی هستند که در خارج از مرزها تا آخرین نقطه این کره خاکی برد دارند.

کاردانی تصریح کرد: برد و اثرگذاری این سربازان نیاز به حمایت و پشتیبانی دارد تا از اثرگذاری لازم برخوردار شوند و نقش خود را بدرستی ایفا نمایند.

وی همچنین گفت: وعده‌های زیادی در خصوص رفع موانع، تسهیلات و موارد دیگری داده می‌شود که متاسفانه عملی نمی‌شود و نیاز است به این موضوع توجه ویژه داشته باشید.

کاردانی تاکید کرد: اگر وعده‌ای داده می‌شود به آن عمل شود و آن هم در استان‌هایی مانند کردستان که شرایط ویژه و خاص دارد.

رئیس خانه صنعت و معدن استان کردستان ادامه داد: سال‌هاست مساله منطقه آزاد بانه و مریوان مطرح است اما تاکنون به جایی نرسیده است و اگر استدلال افرادی این است که از این مناطق سوءاستفاده می‌شود باید جلو تخلفات را گرفت نه اینکه آن را مانعی برای ایجاد این مناطق در کردستان قرار دهند.

کاردانی تاکید کرد: این افراد باید بجای ممانعت از ایجاد مناطق آزاد در بانه و مریوان و پاک کردن صورت مساله، راه‌هایی برای پیشگیری اندیشه کنند.

وی در پایان گفت: در صورتی که مناطق بانه مریوان به نتیجه برسد بسیاری از مشکلات اقتصادی، اجتماعی و غیره استان کردستان مرتفع می‌شود.

منبع : فارس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا