استاندار کردستان عنوان کرد

روز عید قربان هواپیما در فرودگاه سقز به زمین می‌نشیند

استاندار کردستان در حاشیه بازدید از پروژه‌ی فرودگاه سقز در مورد حواشی اخیر در ارتباط با فرماندار سقز گفت: فرماندار سقز تمام توان خود را برای پیشبرد امورات سقز به کار برده و از فعالترین فرمانداران سطح است است و در موارد مطرح شده نیز من به عنوان استاندار هیچ مورد تخلفی در ارتباط با عملکرد فرماندار سقز برایم محرز نشده و مابقی مسایل را هم قوه قضائیه به صورت مستقل بررسی خواهد کرد.

بهمن مرادنیا در مورد فرودگاه سقز نیز گفت؛ پیشرفت خوبی در طول دو‌ماه اخیر را شاهد بوده‌ایم و به مردم قول می‌دهیم که در روز عید قربان هواپیما در فرودگاه سقز به زمین خواهد نشست.

مرادنیا در محل پایانه فرودگاه سقز در گفتگو با خبرنگاران با تقدیر و تشکر از مجموعه مشاوران، پیمانکاران، فرمانداری و مدیران دستگاه های خدمات رسان استانی و شهرستانی افزود: بهره برداری از این طرح نقش مهمی در رفاه مردم و توسعه منطقه برعهده دارد.

وی اضافه کرد: فرودگاه سقز مشکلات فنی فرودگاه سنندج را ندارد گرچه مشکلات فرودگاه سنندج برطرف شده است.

فرماندار سقز هم با بیان اینکه، این شهرستان در شاهراه ارتباطی قرار دارد و همچنین به واسطه نزدیکی به اقلیم کردستان، بهره برداری از فرودگاه، در توسعه اقتصادی و فرهنگی منطقه، نقش مهمی دارد.

کریمیان اضافه کرد: همچنین بهره برداری از این طرح، در جذب و میل سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در منطقه بسیار مهم است.

فرماندار سقز ادامه داد: حدود ۲ میلیون نفر از مردم شهرهای استان کردستان و آذربایجان غربی می توانند از فردوگاه سقز، استفاده کنند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا