شرکت تعاونی صاحب، صاحب سیلو می شود

عضو هیات مدیره شرکت تعاونی صاحب در گفتگو با واکاوی با اعلام اینکه این شرکت تعاونی نیمه دولتی و نیمه خصوصی است گفت: ۵۱ درصد سهام این شرکت دولتی و ۴۹ درصد آن را نیز سهامداران خصوصی از مردم ۲۴ روستای اطراف تشکیل می دهند.

کیوان عبدخدا گفت: به منظور ذخیره دسترنج مردم، شرکت تعاونی صاحب درصدد است اقدام به خرید و نصب سیلوهای فلزی نماید و در این راستا برای آشنایی بیشتر با فرایند مراحل ساخت و نگهداری و کارکرد این سیلوها، اعضای هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت تعاونی روستایی صاحب از سیلوهای شرکت تعاونی روستایی دهگلان بازدید بعمل آورده اند.

وی همچنین افزود: برای این کار قصد دریافت وام اشتغال پایدار روستایی از صندوق توسعه ملی داریم و اظهار امیدواری کرد مسئولین جهت حمایت از اشتغال مساعدت لازم را با شرکت تعاونی داشته باشند.

عبدخدا در پایان با اشاره به فصل کاری و نزدیک شدن زمان خرید گندم از گندم‌کاران گفت: سال گذشته شرکت تعاونی صاحب حدود ۱۸ هزار تن گندم از گندمکاران خریداری کرد که امسال با توجه به وضعیت مناسب بارندگی ها و احتمال افزایش برداشت گندم پیش‌بینی کرد که امسال حدود ۲۰ هزار تن گندم خریداری شود که برای جلوگیری از هدررفت آن وجود سیلوها ضروری می نماید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا