شنیده‌های واکاوی از تغییرات احتمالی در مجموعه فرمانداری سقز

تقریبا یک‌سال به پایان عمر دولت دوازدهم باقی است و فرصت چندانی برای کسب رضایت مردم باقی نمانده است. در این بین، جابجایی مدیران شاید تغییری در این وضعیت ایجاد نکند اما به زعم مدیران ارشد استانی و شهرستانی با چند جابجایی مختصر در میان مدیرانی که شاید زمانی تحمیلی بوده‌اند، بتوان رضایتی ولو نسبی میان شهروندان ایجاد کرد. شهرستان سقز را شاید بتوان مصداق چنین وضعیتی دانست و برای همین احتمالا فرماندار سقز دست به تغییرات جدیدی در میان معاونان و بخشداران بزند.

بر اساس شنیده‌های واکاوی، احتمال تغییر و جابجایی هر سه معاونت فرمانداری در روزهای آینده وجود دارد. در رأس این افراد نام «فریبرز اولیایی» شنیده می‌شود حضور که از دی‌ماه ۹۳ به عنوان معاون برنامه‌ریزی فرماندار سقز مشغول به کار است. کسی که از همان ابتدا آمدنش به فرمانداری بحث‌برانگیز بود شاید جایش را «لطیفە نوروزی» بخشدار فعلی زیویه و از نیروهای فرمانداری سقز بدهد.

«علی محمدیان» دیگر معاونی است که از فرمانداری سقز می‌رود. جای او را احتمالا «اسماعیل رستم‌پور» معاون سیاسی کنونی بگیرد و یکی از نیروهای داخل فرمانداری به جای رستم‌پور معاونت سیاسی را عهده‌دار شود.

پیش از این، مسئول دفتر فرماندار به عنوان بخشدار سرشیو معرفی شده بود، اما اینکه در صورت برگشتن نوروزی به فرمانداری، چه کسی به زیویه می‌رود هنوز مشخص نیست. همچنین شنیده‌های واکاوی حاکی است که فرماندار در صدد است بخشدار امام را نیز عوض کند که البته این موضوع کمتر مطرح شده است. در این بین اما خبری از تغییر یا جابجایی بخشدار مرکزی نیست. «سامان عرفانی» بیشتر از ۵ سال است در بخشداری مرکزی است و قبل از آن نیز بخشدار زیویه بود.

باید منتظر ماند و دید در روزهای آینده فرماندار ویژه سقز با چه تغییراتی به پیشواز آخرین سال دولت دوازدهم خواهد رفت.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا