نگاهی به پروژه‌های نیمه‌تمام شهرستان سقز

همچنان نا تمام

اتمام پروژه‌های عمرانی که بخش عظیمی از توان مدیران را به خود اختصاص داده همواره جزو مطالبات شهروندان بوده است. اما گاهی آغاز و اتمام یک پروژه چند سال و حتی چند دهه طول می‌کشد که نمونه آن را در شهرستان سقز به وفور می‌بینیم.

سال ۹۷ تمام شد، پیشبینی‌ها از شرایطِ کشور نیز حاکی است که مردم در سال ۹۸ با چالش های جدی و اساسی روبرو خواهند شد. با این حساب وضعیت پروژه‌های اساسی سقز در سال آینده به کجا خواهد رسید؟ با اینکه مسئولان استانی و شهرستانی در خصوص سال آینده خوشبین بوده و از به سرانجام رسیدن تعدای از پروژه‌ها در سال ۹۸ سخن می‌گویند، اما از قدیم گفته‌اند که جوجه را آخر پاییز می‌شمارند. از میان جوجه‌های قابل شمارش مدیران شهرستان سقز برای سال ۹۷ می‌توان از سد چراغ‌ویس و کنارگذر سقز اسم بُرد.

شهروندان کماکان تا پایان ۹۸ نیز منتظر خواهند ماند تا ببینند کدام یک از تخم‌مرغ‌های مسئولین جوجه خواهد شد. بیمارستان ۲۳۵ تختخوابی، توسعه بیمارستان تأمین اجتماعی، هتل ورزش، ترمینال، سالن مدیریت بحران، مرکز آموزش فنی‌حرفه‌ای و در صدر آنها فرودگاه سقز جزو پروژه‌هایی هستند که شهروندان خواهان به سرانجام رسیدن و یا پیشرفت آنها هستند.

 

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا