چاله چوله‌های شهر + واکنش شهرداری سقز

یکی از ساکنان ۱۲ متری زاگرس در تپەمالان با ارسال این تصاویر به واکاوی، می‌گوید: دو سال است برای رفع این معضل در رفت و آمد به شهرداری و معاونت مربوطه هستیم و با اینکه هر بار بر انجام سریع آن تأکید می‌کنند اما پس از مدتی دوباره به فراموشی سپرده می‌شود.

وجود چاله چوله‌های فراوان در معابر به یکی از معضلات اساسی شهری تبدل شده و نظیر این تصاویر در بسیاری از محله‌ها خصوصا حاشیه شهر به وفور دیده می‌شود. با اینکه اخیرا شهرداری در این زمینه اقدامات نسبتا مناسبی انجام داده، اما شهروندان خواستار نگاه یکسان به تمامی محله‌ها هستند.

 

واکنش شهرداری؛

آسفالت، لکه گیری و ترمیم معابر سطح شهر طبق برنامه ریزی‌ها و با جدیت دنبال می‌شود

در پی درج مطلبی در کانال خبری واکاوی مبنی بر چاله و چوله‌های سطح شهر و لزوم داشتن نگاه یکسان به تمامی محلات، جهت تنویر افکار عمومی به اطلاع می‌رساند؛

شورای شهر و شهرداری سقز با توجه به برنامه ریزهای انجام شده، با تمام توان و ماشین آلات با ۳ اکیپ کاری در حال آسفالت، ترمیم و لکه گیری نقاط مختلف سطح شهر با اولویت معابر اصلی و مناطق حاشیه‌ای است.

با توجه به گستردگی و پراکندگی شهرک‌ها، محلات، خیابان‌ها و کوچه‌های سطح شهر و وضع بسیار نامناسب بیشتر این معابر، امکان تغییر مسیر اکیپ‌های کاری وجود نداشته و طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و اولیت بندی‌ها آسفالت معابر انجام می‌شود.

علیرغم گران و نایاب شدن قیر و تلاش بی‌وقفه و خستگی ناپذیر اعضای شورای شهر و شهردار منتخب برای تهیه آن و تاکیدات لازم برای لکه گیری و آسفالت بیشتر مناطق سطح شهر، از عموم شهروندان محترم تقاضا می گردد؛ صبور باشند. کلیه مناطق و محلات سطح شهر بازدید و رصد شده و با توجه به برنامه ریزها در اسرع وقت به کلیه مناطق رسیدگی خواهد شد.

در این راستا ۳ اکیپ کاری به صورت مستمر از ۲ ماه پیش فعالیت خود را به صورت مداوم آغاز کرده و برنامه کاری آنان به شرح زیر می‌باشد:

اکیپ اول:
کلیه خیابان‌ها و کوچه‌های جاقل و کلیه کوچه‌های مهر ۱ الی ۹، خیابان فخر رازی از ابتدای گاراج میرده الی ابتدای سرچنار، تپه مالان و سنگبران، خیابان سعدی، خیابان شهدا، شهرک ۱۲ گولان، صالح آباد.

اکیپ دوم: کلیه خیابان‌ها و کوچه‌های قوخ، شهرک دانشگاه، شریف‌آباد، بهارستان بالا و پایین.

اکیپ سوم: کلیه خیابان‌ها و کوچه‌های حاجی‌آباد، ۳۲ متری، فاز یک فرهنگیان، مسکن مهر کوهدشت، نشمیلان، استاد شیرازی، بلوار کردستان، کریم آباد.

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا