چراغ خاموش نماینده رصد می شود؟

در روزهای اخیر نماینده شهرهای سقز و بانه در مجلس دیداری با اصولگرایان و مشخصا تشکیلات جمنا (جبهه مردمی نیروهای انقلاب) داشته است. گفته می شود این نشست به دعوت و میزبانی یکی از نزدیکان نماینده صورت گرفته است.احتمال اینکه در این نشست ها علاوه بر موضوعات و دغدغه های سیاسیون در شهرستان، اهداف انتخاباتی نهفته باشد و از کاندیداتوری مجدد نماینده و یا رقبای احتمالی نیز سخن به میان می آید دور از ذهن نیست. همین نشست ها اگر از سوی کاندیداهای احتمالی برگزار شود مراجع انتخاباتی ضمن رصد و مکتوب کردن آن به نهادهای بالادست تحت عنوان ورود زودهنگام به انتخابات ارجاع می شود.

در این ارتباط اسماعیل رستم پور معاون سیاسی فرماندار شهرستان سقز به واکاوی گفت: این نشست ها از جانب هر کسی صورت گیرد توسط فرمانداری رصد و به صورت مکتوب به مراجع بالادست ارسال می شود. رستم پور همچنین افزود: از آنجا که نماینده فعلی هنوز در کسوت نمایندگی به سر می برد ممکن است چنین محدودیتهایی برای وی وجود نداشته باشد اما همین نشست اخیر نیز مکتوب و لحاظ می شود.

قابل ذکر است در این نشست کسانی حضور داشته اند که تا دیروز به دلایلی مخالف نماینده بودند و در جمع ها و نشست های عمومی از اختلاف شدید خود با نماینده سخن می گفتند، اما اکنون از در دوستی با نماینده در آمده و ظواهر از کاهش اختلافات حکایت دارد، به نظر می رسد با نزدیک شدن به انتخابات مواضع نماینده مجلس و اصولگرایان شهرستان به یکدیگر نزدیکتر شود.

مطالب مرتبط

یک دیدگاه

  1. سلام با عرض پوزش فکر میکردم کانالتون به جبهه خاصی اختصاص نداره و به صورت مستقل مشغول بکار میباشد ولی متاسفانه اکنون فکر میکنم کانالتون انتخاباتیه و قصد تخریب یک نفر خاص را داشته و قصد بلند کردن یک نفر دیگر را دارید
    اینکه از نماینده یا شهردار نقد میکنید و پیگیر هستید جای تقدیر و تشکر دارد، ولی متاسفانه به هیچ وجه به عملکرد مدیران اسبق همانند شهردارهای دو دوره پیش هیچ واکنشی نداشته یا اعضای شورای فعلی و قبلی که انصراف داده متاسفانه اینارو رصد نمیکنید فقط به نماینده چسبیدید تخریب کنید.
    بابا زوده واسه انتخابات، لطفا مستقل و حامی هیچ کس نباشید ن اعضای شورا ن نماینده ن کاندیداهای مجلس و… باتشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا