چند خبر کوتاه

در روزهای گذشته، برای ساعاتی برق شهرداری سقز قطع شد. گرچه به گفته سرپرست شهرداری سقز بدهی این نهاد به اداره برق حدود یک میلیارد و سیصد میلیون تومان است اما دلیل این قطعی، برنامه قطعی روزانه اداره برق بوده است. همچنین رئیس شورای شهر سقز نیز گفت: فروش یک قطعه زمین متعلق به شهرداری مصوب شده تا از محل آن بدهی اداره برق پرداخت شود.

نماینده ولی فقیه در کردستان خواستار انتقال واحدی از دانشگاه کردستان به شهرستان بانه شده است تا بار علمی این شهرستان بیش از این افزایش یابد. البته احداث دانشکده زیر نظر دانشگاه کردستان و حتی دانشگاه مستقل، خواسته چندین ساله سقزی‌ها نیز هست.

“محمدمبین عظیمی” کشتی‌گیر جوان سقزی، برای شرکت در دومین مرحله اردوی تیم ملی کشتی آزاد جهت حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا و گزینشی المپیک دعوت شده است. این اردو در روزهای ۱۹ تا ۳۰ دی ماه برگزار می‌شود.

عضو بازداشت شده شورا که اخیرا آزاد شده، دو ماه از حضور در شورا تعلیق شده است. رئیس شورای شهر سقز به واکاوی گفت: پیرو این موضوع، نامه‌ای به مدیرکل امور شوراها ارسال شده تا کمیته حل اختلاف استانداری در مورد جایگزینی عضو علی‌البدل بجای عضو تعلیق شده اظهارنظر و درنهایت در این زمینه تعیین تکلیف نماید.

ثبت‌نام مرحله سوم مسکن ملی از روز پنجشنبه آغاز می‌شود. معاون مسکن و ساختمان وزارت راه‌ و شهرسازی در این مورد گفت: در این مرحله متقاضیان۱۸۳ شهر از ۱۹ استان می‌توانند با مراجعه به سایت طرح اقدام مسکن ملی، ثبت نام خود را انجام دهند. سامانه ثبت نام برای طرح مسکن ملی از ساعت ۱۰صبح روز پنجشنبه بازگشایی می‌شود.

تعداد فوتی‌های کرونا در ایران پس از چندماه به زیر صد نفر رسید و امروز وزارت بهداشت از فوت ۹۸ نفر و شناسایی ۶۱۱۳ مبتلای جدید خبر داد. دانشگاه علوم پزشکی کردستان هم فوت یک بیمار و شناسایی ۵۷ مبتلای جدید به کرونا در استان را اطلاع‌رسانی کرد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا