کشف هشت کیلوگرم مواد مخدر در مریوان

جانشین فرمانده انتظامی کردستان گفت: ماموران انتظامی مریوان یک دستگاه سواری حامل هشت کیلوگرم مواد مخدر از نوع حشیش را کشف و توقیف کردند.

سرهنگ لطف اله دارابی روز سه شنبه در این رابطه اظهار کرد: ماموران انتظامی مریوان با اشراف اطلاعاتی یک دستگاه خودرو سورای حامل مواد مخدر را در محورهای مواصلاتی این شهرستان شناسایی کردند.

وی افزود: ماموران انتظامی با اقدامات پلیسی و پس از هماهنگی با مراجع قضایی خودرو مورد نظر را متوقف و در بازرسی از آن مقدار هشت کیلوگرم مواد مخدر از نوع حشیش کشف کردند.

جانشین فرمانده انتظامی کردستان با بیان اینکه در این رابطه سه نفر از سوداگران مرگ دستگیر و به همراه پرونده در اختیار مراجع قضایی قرار گرفتند، گفت: شهروندان می‌توانند در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مجرمانه افراد سودجو در امر تهیه و توزیع موادمخدر، مراتب را از طریق مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

 

کشف قطعات خودروهای سنگین در قروه

فرمانده انتظامی استان کردستان هم از توقیف یک دستگاه خودرو حامل ۷۸ قطعه لوازم یدکی خودروهای سنگین به ارزش بیش از ۶ میلیارد ریال در قروه خبر داد.

سردار علی آزادی اضافه کرد: ماموران پلیس آگاهی قروه در راستای مقابله با قاچاق کالا یک دستگاه وانت نیسان حامل قطعات خودروهای سنگین در محور قروه به همدان را شناسایی کردند.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی قروه با اشراف اطلاعاتی و اقدامات پلیسی پس از هماهنگی با مراجع قضائی خودرو مورد نظر را متوقف و در بازرسی از آن ۷۸ قطعه لوازم یدکی استوک خودرو های سنگین و باری خارجی قاچاق کشف شد.

فرمانده انتظامی کردستان با بیان اینکه کارشناسان ارزش محموله کشف شده را ۶ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال برآورد کرده اند، ادامه داد: در این رابطه یک نفر دستگیر و به همراه پرونده در اختیار مراجع قضایی قرار گرفت.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا