یک کشته و شش مصدوم در تصادف محور سنندج به دیواندره

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر کردستان گفت: متاسفانه سانحه رانندگی بین یک دستگاه پژوه ۴۰۵ و کامیون ایسوزو در محور سنندج به دیواندره، یک کشته و شش مصدوم برجای گذاشت.

به گزارش واکاوی و به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر کردستان، مهدی خوش قدم اظهار کرد: برخورد دو خودرو کامیون ایسوزو با سواری پژو ۴۰۵ در محور سنندج به دیواندره یک کشته و شش مصدوم را روانه بیمارستان سنندج کرد.

وی افزود: این تصادف در ۳۰ کیلومتری سنندج به دیواندره نزدیک عباس آباد به دلیل تخطی از سرعت مطمئنه و عبور به لاین مقابل (در ساعت ۶ و ۳۰ دقیقه عصر روز گذشته) به وقوع پیوست.

خوش قدم اعلام کرد: پس از وقوع این حادثه حاضران در صحنه با شماره ۱۱۲ مرکز کنترل عملیات جمعیت هلال احمر تماس گرفته و نجاتگران پایگاه امداد و نجات باقرآباد جمعیت هلال احمر شهرستان سنندج سریعاً به محل حادثه اعزام شدند.

وی خاطر نشان ساخت: با همکاری پلیس راه، اورژانس و نجاتگران هلال احمر به وسیله ست نجات سیار سرنشینان خودرو سواری را رهاسازی نموده و یک مصدوم توسط عوامل پایگاه باقرآباد و سایر مصدومین توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر تاکید کرد: با توجه به حجم بالای تردد خودرو در محور سنندج به دیواندره، لازم است که رانندگان خودروهای سواری ضمن رعایت سرعت مطمئنه نسبت به رعایت دقیق قوانین راهنمایی و رانندگی اهتمام بیشتری داشته باشند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا