فراخوان پنجمین دوره جایزه رسانه‌ای «پینووس» کردستان منتشر شد

فراخوان شرکت در پنجمین جایزه رسانه‌ای پینووس (قلم) استان کردستان به همت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سنندج منتشر شد.

به گزارش واکاوی، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سنندج روز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: جشنواره «پینووس» به صورت فصلی به منظور ارتقاء سطح روابط بخش خصوصی و نظام رسانه و استفاده متقابل از ظرفیت های موجود برگزار می شود و آثار برتر مورد تجلیل قرار می گیرند.

سید کمال حسینی افزود: با توجه به نام گذاری امسال به نام سال «مهار تورم و رشد تولید» ضرورت دارد همه نهادهای بخش خصوصی و ارگان‌های دولتی برای تحقق این شعار تلاش کنند چون نقش نظام رسانه به عنوان رکن اصلی جریان آزاد اخبار و اطلاعات کلیدی است و باید بستر استفاده حداکثری از همه ظرفیت های آن فراهم شود.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سنندج ادامه داد: با توجه به شرایط اقتصادی جامعه، پدیده مهار تورم با رشد تولید اتفاق می افتد و برای عملیاتی کردن این تفکر، افزایش سطح همکاری دولت با بخش خصوصی و رسانه بیش از پیش اهمیت دارد بنابراین ضروری است در این راستا برنامه ریزی دقیق و کاربردی اجرا شود تا تمام ظرفیت ها به فرصت، اشتغال، تولید و ثروت تبدیل شود.

حسینی با اشاره به اینکه پنجمین جشنواره و جایزه رسانه‌ای «پینووس» در محورهای گزارش، یادداشت، مصاحبه و عکس برگزار می شود، یادآور شد: اتاق بازرگانی سنندج در نظر دارد با همکاری عکاسان خبری کردستان و همزمان با برگزاری روز ملی صنعت و معدن در سنندج نمایشگاه عکس «صنعت کردستان در آیینه تصویر» را در حوزه های بازرگانی، کشاورزی، صنعت و معدن برگزار کند.

وی اظهار کرد: علاقه مندان به مشارکت در پنجمین دوره رویداد فرهنگی، رسانه ای «پینووس» می‌توانند حداکثر تا پنجم خرداد سال جاری آثار خود را از طریق ایمیل به آدرس info@sanandajccim.ir و یا شماره مجازی ۰۹۱۸۳۸۴۹۱۲۲ ارسال کنند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا