مهلت واریز سهم آورده ۵۰ میلیون تومانی مسکن ملی در سقز تمدید شد

متقاضیان مسکن ملی در سقز تاکنون بارها گلایه خود را از عدم پیشرفت پروژه مسکن ملی و حتی مشخص نبودن مختصات آن ابراز داشته‌اند و این در حالی است که پیامک‌های مداوم مبنی بر واریز ۵۰ میلیون از سوی متولیان پروژه، آنها را نگران کرده است.

اکنون فرمانداری سقز از تمدید مهلت واریز سهم آورده ۵۰ میلیون تومانی برای دومین و آخرین بار صحبت می‌کند.

در اطلاعیه‌ای که این نهاد منتشر کرده آمده؛ با توجه به درخواست‌ها و مراجعه‌های مردمی مبنی بر ضرورت تمدید واریز ۵۰ میلیون تومان مسکن ملی سهم آورده متقاضیان، با مدیرکل راه و شهرسازی استان کردستان، مذاکره تلفنی به عمل آمد و نتایج به شرح زیر اعلام می‌شود:

افرادی که پیامک واریز ۵۰ میلیون تومان برای آنان صادر شده است و تاکنون مبلغ فوق را در قالب دو قسط ۵۰ میلیون تومان واریز ننموده‌اند بایستی تا پایان سال نسبت به واریز ۳۰ میلیون تومان از مبلغ ۵۰ میلیون تومان اقدام کنند و ۲۰ میلیون تومان بقیه را تا پایان فروردین ماه سال ۱۴۰۱ واریز کنند.

همچنین افرادی که از مبلغ ۵۰ میلیون تومان ۲۵ میلیون تومان واریز نموده‌اند باید تا پایان فروردین ماه سال ۱۴۰۱ نسبت به واریز ۲۵ میلیون تومان باقی مانده اقدام کنند.

در پایان آمده است: بر اساس اعلام اداره کل راه و شهرسازی با توجه به اینکه تاکنون دوبار این فرصت و زمان تمدید شده است در صورتی که متقاضیان تا پایان فرودین ماه ۱۴۰۱ نسبت به ۵۰ میلیون تومان سهم آورده اقدام نکنند، سامانه، سهمیه آنان را حذف می‌کند.

با این وجود، متقاضیان می‌گویند اگر پیشرفتی در کار مشاهده میشد این پیامک‌ها منطقی بود، اما بدون هیچ پیشرفتی، چنین پیامک‌هایی در این شرایط تنها فشار اقتصادی بر دوش مردم را افزایش می‌دهد است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا