گزینه های نهایی شهرداری سقز مشخص شدند

شورای شهر سقز در مرحله اول ۲۵ گزینه و در مرحله بعد ۱۱ گزینه را برای شهرداری سقز مورد بررسی قرار داده و در نهایت با حذف بازنشسته بدلیل منع قانونی، پس از بحث و رای گیری مجدد، ۴ نفر را به عنوان گزینه‌های نهایی جهت ارائه‌ی برنامه‌های خود فراخوانده‌اند.

به گفته‌ی رئیس شورای شهر؛ فواد کریمی، ارسطو گویلی، بختیار عزت‌پناه و بهزاد وثوقی چهار نفری هستند که در روزهای شنبه و یکشنبه هفته‌ی آتی (۲۳ و ۲۴ مرداد ۱۴۰۰) در صحن علنی شورا برنامه‌های خود را ارائه خواهند داد.

به گفته‌ی کیوان بهرامی، جلسه نهایی شورا بعد از ظهر یکشنبه برگزار و در مورد این ۴ گزینه رای گیری خواهد شد و در صورتی که هیچکدام از آنان نتوانند رای اکثریت را بدست بیاورند، گزینه‌های دیگری مطرح و بررسی می‌شوند.

قرار است جلسه بررسی برنامه‌‌های این افراد بصورت علنی و با حضور خبرنگاران برگزار شود.

سوابق این افراد:

فواد کریمی شهرداری مریوان و شهرداری ناحیه ۳ سنندج را در کارنامه خود دارد.

ارسطو گویلی ۲ دوره گذشته عضو شورای شهر سنندج بوده است.

بختیار عزت‌پناه دکترای جغرافیا و برنامه‌ریزی شهری، هیأت علمی و استادیار دانشگاه آزاد مرند است. او در سال ۹۴ کاندیدای مجلس از حوزه سقز و بانه بود اما نتوانست به مجلس راه پیدا کند.

بهزاد وثوقی عضو فعلی شورای شهر سقز است. او عضویت در شورای اول و سوم این شهر را نیز در کارنامه دارد و به نوعی با سابقه‌ترین فرد در شورای سقز در این ۶ دوره محسوب می‌شود.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا