جزئیات انفجار مین در یکی از روستاهای سنندج

فرماندار سنندج گفت: روز پنجشنبه دو نوجوان در روستای قلقله سنندج به دلیل رانش زمین بر اثر بارندگی‌های اخیر یک مین را پیدا کرده و آن را دستکاری می‌کنند که موجب آسیب به یکی از این دو نوجوان می‌شود.

حسن عسکری، با حضور در بیمارستان کوثر سنندج و دیدار با پدر ارشیا نوری، در مورد جزئیات انفجار مین در روستای قلقله بخش مرکزی شهرستان سنندج گفت: ساعت ۱۸ عصر روز پنج‌شنبه در محدوده خارج از روستای قلقله چتان بخش مرکزی در منطقه‌ای که تاکنون دو مرحله توسط اکیپ‌های مین‌روبی پاکسازی و مین‌روبی شده است متاسفانه به دلیل رانش زمین بر اثر بارندگی‌های اخیر دو نوجوان یک مین را پیدا کرده و آن را دستکاری می‌کنند.

به گزارش واکاوی و به نقل از روابط عمومی فرمانداری سنندج، عسکری گفت: متاسفانه مین بر اثر دستکاری‌های صورت گرفته منفجر و این دو نوجوان مجروح و بلافاصله به بیمارستان اعزام می‌شوند.

فرماندار سنندج، با بیان اینکه هر دو کودک بلافاصله تحت مراقبت‌های پزشکی قرار می‌گیرند، بیان کرد: همان زمان بخشدار بخش مرکزی در بیمارستان حضور و پیگیری های لازم برای انجام مراقبت‌های خاص هر دو مصدوم این حادثه انجام می‌دهد.

وی افزود: در تماس‌هایی که بلافاصله با بیمارستان گرفتیم مشخص شد که یکی دو ساعت بعد از این حادثه یکی از دو نوجوان مصدوم شده در وضعیت مساعدی ترخیص شد، اما متاسفانه یکی از این دو نوجوان از ناحیه بالاتنه دچار آسیب شدید شده بود که تحت مراقبت‌های ویژه قرار گرفته است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا