فرشادان، نماینده مجلس عنوان کرد؛

تکلیف نیروهای شرکتی و قراردادی تا پایان خرداد مشخص می‌شود

سیدمهدی فرشادان نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس جزییات نشست نمایندگان و رئیس مجلس با حضور سازمان اداری و استخدامی را تشریح کرد.

وی در گفتگو با خبرگزاری فارس عنوان کرده است که؛ دولت و کمیسیون اجتماعی مجلس تا ۱۵ روز آینده به بررسی موضوع تعیین تکلیف نیروهای شرکتی و قراردادی پرداخته تا طرح یا لایحه‌ای را در این راستا تنظیم کنند که تا پایان خردادماه تکلیف این افراد را مشخص کنند.

فرشادان تصریح کرد: این جلسه پیرامون تعیین تکلیف نیروهای قراردادی و شرکتی با حضور رئیس سازمان استخدامی کشور، حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور و تعدادی از نمایندگان برگزار شد.

وی عنوان کرد: پیش از این ۱۸۶ نفر از نمایندگان مجلس طی نامه‌ای خواستار تعیین تکلیف وضعیت تمامی پرسنل شرکتی و قراردادی و نیروهای کادر سلامت و موارد مشابه شدند تا از امنیت شغلی برخوردار شوند.

عضو مجمع نمایندگان کردستان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در این جلسه مقرر شد تا ۱۵ روز آینده دولت و کمیسیون اجتماعی مجلس به بررسی موضوع بپردازند و در صورت توافق طرح یا لایحه‌ای را در این راستا تنظیم کنند.

فرشادان یادآوری کرد: در صورتی که دولت و کمیسیون اجتماعی به توافق نرسند، بنا شد نشست مشترکی بین رئیس مجلس و رئیس جمهور برگزار شود.

وی اذعان داشت: در نهایت تا پایان خرداد تکلیف نیروهای شرکتی، قراردادی و تبصره ۴ وزارت بهداشت و غیره مشخص خواهد شد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا