تغییر مدیر اداره آبفا شهرستان سقز

طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کردستان، “سیدجلال صادقی” از نیروهای اداره آبفای سقز به عنوان سرپرست این اداره شهرستان سقز منصوب و جایگزین “احمد حیدری” شد.

وضعیت آب شُرب شهرستان سقز، پروژه انتقال آب از تصفیه‌خانه شمار دو به تصفیه‌خانه شماره یک، تکمیل مجتمع‌های آبرسانی کوچه‌طلا و باغلوجه جهت آب‌رسانی به چند روستای شهرستان و نیز ناپایداری آب شُرب شهر صاحب از مهمترین موضوعات حوزه آب شهرستان سقز هستند.

فرماندار ویژه شهرستان سقز در آیین تقدیر و معارفه مدیر آبفا با حضور اصلانی، معاون نیروی انسانی شرکت آبفا کردستان در فرمانداری، با اشاره به اینکه مدیران شهرستانی در صورتی که از سوی مدیران استانی حمایت شوند به خدمت و پیگیری امور دلگرمتر می شوند، تصریح نمود:یکی از مشکلات در حوزه ادارات، عدم ثبات مدیریتی است.

جعفر توان افزود: عدم ثبات مدیریتی به جایگاه اداری و نیروی انسانی، آسیب وارد می کند و بایستی مدیران استانی در انتخاب مدیران شهرستان و حمایت از آنان به جد تلاش و بسترهای لازم را برای خدمت فراهم و این مهم را مدنظر قرار دهند.

توان با بیان اینکه ۴۲ درصد از روستاهای شهرستان سقز تحت پوشش شرکت آبفا هستند، ادامه داد: تامین آب سالم برای روستاها و آسفالت راه روستایی دو مشکل عمده شهرستان سقز است که بایستی برخورداری ۵۳ روستا از آب شرب سالم که عملیات آن، از طریق قرارگاه امام حسن(ع) اجرا می شود تسریع شود.

وی ضمن گلایه از عدم نظارت جدی شرکت آبفا کردستان بر عملیات اجرای ۵٫۵ کیلومتر خط انتقال آب از تصفیه خانه شماره ۲ به شماره ۱ عنوان نمود: پیمانکار اصول فنی را رعایت نمی کند و ناظر، نظارت جدی ندارد.

توان با عنوان اینکه برای ارائه خدمات بیشتر، ادارات نیازمند اعتبارات بیشتر هستند، ادامه داد: توزیع اعتبارات به صورت عادلانه انجام می شود و در برخی از موارد مدیران بایستی با رایزنی و تلاش جهت جذب اعتبارات ملی، حضور میدانی، نظارت بیشتر، انضباط اداری و مالی، یارای این حوزه باشند.

وی بر تسریع در اتمام پروژه های آبرسانی شهری، آبرسانی به روستاها، پرداخت حقوق معوقه و منظم آبداران، توجه به تنش آبی، ساخت دو مخزن ۵ هزار مترمکعبی، ارتباط تنگاتنگ با مردم روستا و استفاده از ظرفیت مجموعه آبفا برای خدمت بیشتر به شهروندان تاکید نمود.

در ادامه از خدمات احمد حیدری، مدیر قبلی آبفا تقدیر و سید جلال صادقی، از نیروهای شرکت آبفا سقز به عنوان مدیر جدید معرفی شد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا