آخرین خبرها از بازگرداندن پیکر فریار امینی‌پور

تشریفات پزشکی و اداری برای بازگرداندن پیکر “فریار امینی‌پور” قهرمان سقزی که در تایلند از دنیا رفت کماکان در این کشور در حال انجام است.

کاوه سلیمانی مربی سابق مرحوم فریار در گفتگو با واکاوی با اشاره به آخرین خبرها در مورد نحوه بازگرداندن و زمان خاکسپاری پیکر این قهرمان گفت: امورات مربوط به بازگرداندن پیکر قهرمان شهرمان در شهر پوکت تایلند در حال انجام است و احتمالا تا صبح چهارشنبه زمان ببرد و از آنجا که پرواز مابین تایلند و ایران تنها یک روز در هفته (سه‌شنبه) برقرار است، ناچارا پیکر این قهرمان به یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس (احتمالا امارات) و از آنجا به تهران بازگردانده می‌شود که طبیعتا تا صبح پنجشنبه زمان می‌برد.

سلیمانی اضافه کرد: اگر صبح پنجشنبه پیکر فریار به تهران برسد و در صورت همکاری نهادهای مرتبط امورات اداری و قانونی آن زودتر پیش برود با پرواز تهران_سقز برگردانده می‌شود و مراسم خاکسپاری بعد از ظهر روز پنجشنبه برگزار می‌شود، اما اگر این امورات نیز زمان ببرد و با آمبولانس برگردانده شود خاکسپاری به صبح جمعه موکول می‌شود.

در اقدامی جالب توجه، امید غفوری از همراهان و دوستان سابق فریار که اکنون مدیریت آکادمی غفوری را بر عهده دارد اعلام کرده که باشگاه او حاضر به پذیرایی از مهمانانی است که احتمالا از شهرهای دور و نزدیک در مراسم تشییع فریار حاضر شوند.

فریار امینی‌پور رزمی‌کار جوان سقزی در تاریخ ۲۰ دیماه بر اثر تصادف در شهر پوکت تایلند درگذشت. مرگ این جوان ورزشکار موجی از غم و اندوه در دل شهروندان سقزی و ورزشکاران ایجاد و همدردی‌های زیادی از جانب اقشار مختلف با خانواده این قهرمان بعمل آمد

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا