ابراهیم رئیسی در جمع مردم سقز؛

اتمام فرودگاه و آغاز به کار آن از اولویت‌هاست/ بازارچه مرزی باید هرچه زودتر فعال شود

ابراهیم رئیسی در جریان سفر به استان کردستان در جمع مردم سقز حاضر شد. حضوری که با استقبال گرم و پُرشور سقزی‌ها مواجه شد و نمایشی بود از اتحاد و همدلی.

رئیسی در جمع مردم این شهرستان، با عنوان اینکه علیرغم همه زحمت‌هایی که در این سال‌ها کشیده شده و جای تقدیر دارد، اما می‌طلبد همه ما برای رفع محرومیت‌ها تلاش کنیم و آمدن من به این شهرستان به همین دلیل است تا از نزدیک با مسائل مردم آشنا و در نشست با نخبگان بهترین راهکار برگزید شود و بعدا با پیگیری برای رفع آنها تلاش کرد.

رئیسی با برشمردن ظرفیت‌های منطقه در زمینه کشاورزی، معادن، گردشگری، نیروی انسانی کارازموده و… در کردستان عنوان کرد از این ظرفیت‌ها باید در تولید و افزایش اشتغال بهره برد.

رییس‌جمهور با عنوان اینکه برخی از پروژه‌ها ممکن است حتی به بهره‌برداری هم رسیده باشند اما نمودی در زندگی مردم نداشته باشند افزود: فرودگاه سقز ازجمله این موارد است و ما مصوب خواهیم کرد این مهم به زودی به سرانجام برسد.

رئیسی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: سقز امتحان خود را پس داده و نشان داده که مرز یک فرصت است و در این راستا بازارچه مرزی باید سریعا فعال شود.

رئیسی به اقتصاد کشاورزی و اقتصاد گردشگری در روستاها پ تأمین آب شرب پایدار شهرستان پرداخت و گفت این‌ها در برنامه‌ها و اولویت‌های دولت است و برای فعال کردن آن‌ها تلاش خواهیم کرد.

وی در پایان فعال کردن بخش خصوصی در راستای اشتغال جوانان را از دغدغه‌های مردم عنوان کرد و تصمیمات در این راستا مصوب و اطلاع‌رسانی خواهد شد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا