دارە هەقلی‌مەقۆکە؛ تئاتری موزیکال و مخصوص کودکان و نوجوانان

شارۆچکەی شانۆی پشیلۆک، نمایش «دارە هەقلی‌مەقۆکە» را برای کودکان و نوجوان به نمایش می‌گذارد. کاری که با توجه به اهمیت این رده سنّی و کمبود آثاری در این زمینه قابل توجه و حایز اهمیت است.

این اثر به نویسندگی «دیوید وود» و ترجمه پرویزاحمدی و شهربانو هادی و به کارگردانی شهربانو هادی از ۲۵ تیر لغایت ۵ مرداد در محل سالن کتابخانه عمومی شماره یک در ساعت ۱۹:۳۰ برای مخاطبان کودک و نوجوان شهر سقز اجرا می‌شود.

بازیگران این اثر، نیلوفر قدیمی، روژینا ارجمند، پرنیا حسینی‌نسب، آرین آزاد، ژینو میرزایی، رونیا رفعتی، آرتا عبدی، کیان رشیدپور، آلا احمدی، مینو مولای، آریا نصرالهی، هیما فتحیان، نارین جلیلی، سوگند علی‌پور، مهدی جلیلی، ماهان علی‌پور و سارو ابراهیم‌زاده می‌باشند.

در این اثر نمایشی موزیکال که بخش اعظم اعضای گروه را کودکان و نوجوانان تشکیل میدهند، طراحی صحنه و نور برعهده سارو ابراهیم‌زاده، طراحی لباس شهربانو هادی و با دوخت و آماده‌سازی درخشان سیفی، گریم هلیا علایی و به دستیاری آیناز حسینی، ملودی‌های بخش موزیکال اثر برعهده لیلا عزیزپور و امید نیکروژ و افکت و اپراتور صدا سنا داوری می‌باشد و اشعار کار اثر خانم مفیده مظهر هستند.

همچنین‌ تولید تیزر با مقداد حسن‌نژاد، آفیش و بروشور چیا سه‌رسپی، تصویرگری مبینا قادرزاده، عکاس سینارحمانی و فیلم برعهده علی خواجه‌نجفی (سهیل‌فیلم) می‌باشد.

همچنین هیمن احمدی، سیران عزیزی، کیانوش کریمی نیز همکاران این اثر نمایشی در زمان اجرا می‌باشند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا