دامداران از تازه‌آباد رفتند اما حکایت همچنان باقیست

خروج دامداری‌ها از محله تازه‌آباد آرزویی بود که بلأخره برآورده شد، اقدامی که با هماهنگی کامل و مثبت دادستانی، فرمانداری، شبکه بهداشت، جهاد کشاورزی، دامپزشکی و شهرداری و رضایت اهالی این محله همراه بود.

اگرچه دامداران تا تعیین تکلیف نهایی راه درازی در پیش دارند و هر کدام دام‌هایشان را فعلا در یکی از روستاهای اطراف ازجمله آیچی، قشلاق، آلتون و… مستقر کرده‌اند، اما اقدام مذکور با ارزیابی مثبت همراه بوده است.

با این وجود مشکلات این محله یک یا دو مورد نبود که با خروج دامداری‌ها تمام شود. رد پای این مراکز هنوز در محدوده رودخانه فصلی که از کنار تازه‌آباد رد می‌شود نمایان است. به این موضوع باید قطعی آب، نرسیدن مراسلات پُستی به درب منازل و برخی خدمات دیگر را اضافه کرد.

همچنین ساماندهی این رودخانه که بخشی از آن قبلا توسط ستاد بازآفرینی شهری انجام شده بود و اکنون به دست شهرداری سپرده شده است و این نهاد بیش از یک سال است که پروژه را تعطیل کرده است. از طرفی، این محله تا این روز از سال در برنامه‌های _ظاهرا توجه به حاشیه_ جایی نداشته و این علاوه بر آنچه بوده که سال‌های گذشته قیرهایی که تحت عنوان ستاد بازآفرینی شهری به این محله اختصاص یافته در مسیرهای دیگری تبدیل به آسفالت شده است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا