پروازهای فرودگاه سنندج به سه روز در هفته افزایش یافت

قرار نیست فرودگاه سنندج بی خبر بماند، یک روز خبر از تعطیلی آن است، روز دیگر آغاز به کار پروازها و حالا بلاخره یک خبر خوب قرار است راجع به آن منتشر شود و آن افزایش پروازهای این فرودگاه به سه روز در هفته است، البته اگر بار دیگر و یکی دو هفته بعد از این پروازها شرکت‌های هواپیمایی کار خود را تعطیل نکنند.

به گزارش واکاوی و به نقل از ایرنا، مدیرکل فرودگاه‌های استان، با تلاش‌ها و رایزنی‌های انجام شده و پس از گذشت ماه‌ها از لغو پروازهای فرودگاه سنندج، در حال حاضر پروازهای این فرودگاه در روزهای چهارشنبه و جمعه توسط شرکت هواپیمایی آساجت و روزهای شنبه توسط شرکت هواپیمایی قشم ایر به مقصد تهران به سنندج و برعکس برقرار شده است.

به گفته عباس نظری‌زاده، بر اساس هماهنگی‌های انجام شده، پروازهای شرکت قشم ایر قرار است ۲ روز در هفته و در روزهای شنبه و پنجشنبه انجام شود که فعلاً فقط روز شنبه برقرار شده است، ضمن اینکه قول‌هایی نیز برای برقراری پرواز در کل روزهای هفته از طریق شرکت‌هایی دیگر در این فرودگاه داده شده است که امیدواریم بزودی به نتیجه برسد.

مدیر فرودگاه‌های استان کردستان به ساعات پروازهای این فرودگاه نیز اشاره کرد و گفت: پرواز از فرودگاه سنندج به مقصد تهران روزهای شنبه ساعت ۹:۳۰ صبح، روزهای چهارشنبه ساعت ۱۸ و روزهای جمعه نیز ساعت ۱۹ انجام خواهد شد.

پروازهای فرودگاه سنندج از اول آذرماه سال گذشته به دلیل اختلاف مالی بین ایرلاین‌ها با هندلینگ زمینی و از سوی دیگر عدم اهتمام کافی از سوی برخی مسئولان رسماً تعطیل شد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا