واکاوی ۲ رتبه برتر جشنواره مطبوعات را از آن خود کرد

در اختتامیه سومین جشنواره استانی مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری کردستان و نخستین جشنواره رسانه‌های ورزشی استان که روز گذشته (دوشنبه ۶ شهریور) در مجتمع فرهنگی هنری فجر سنندج برگزار شد پایگاه خبری واکاوی ۲ رتبه برتر جشنواره مطبوعات را از آن خود کرد.

براساس رای هیات داوران، در بخش مصاحبه، “کیوان جلالی” و “زاهد شریف پور” از سایت واکاوی به ترتیب اول و دوم شدند.


سایر برترین‌های سومین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری ها

براساس رای هیات داوران در بخش خبر “دریا ویسی” از سایت “باران خبر” به عنوان شایسته تقدیر معرفی شد و در این بخش هیچ اثری حائز رتبه اول تا سوم نشد.

در بخش گزارش “سونیا محمدی” از خبرگزاری تسنیم، “عادل معروف زاده” از رسانه “هاولاتی” و “بهنام دورویی” از خبرگزاری کتاب شایسته تقدیر شناخته شدند.

همچنین در این بخش “چنور صادقی” از خبرگزاری ایرنا و “شیرین مرادی” از خبرگزاری فارس بصورت مشترک اول، “نشمین نوشادی” از خبرگزاری کردپرس دوم و “فرانک کیانپور” از خبرگزاری ایسنا و “رزیتا قادری” از نشریه حائز رتبه سوم شدند.

در بخش مصاحبه “هیوا محمدپور” از سایت بارانی خبر و “رامیار غفاری” از خبرگزاری تسنیم شایسته تقدیر شناخته شدند.

در این بخش “فاطمه ملایی” از خبرگزاری فارس و “سرگل آرش” از کردنامه سوم مشترک، “زاهد شریف پور” از سایت واکاوی دوم و “کیوان جلالی” از سایت واکاوی اول شدند.

در بخش طراحی و صفحه آرایی نیز “شاهو احمدی” از نشریه به هیز مقام سوم، “زبیر نعمتی” از ئاوات و ده نگی کوردستان مقام دوم و “هژیر الله مرادی” از روزنامه روژان و “مهری یونسی” از هفته نامه سیروان بصوزت مشترک مقام اول را از آن خود کردند.

در بخش تیتر “ویدا باغبانی” از خبرگزاری ایرنا و “شیرین مرادی” از خبرگزاری فارس سوم مشترک، “هژیر الله مرادی” از روزنامه روژان دوم و “فیض الله پبری” از هفته‌نامه سیروان اول شدند.

در بخش جنبی جشنواره “فرانک کیانپور” از خبرگزاری ایسنا نفر سوم، “عبدالله رحمانی” از خبرگزاری ایرنا نفر دوم و “فیض الله پیری” از هفته نامه سیروان نفر اول شدند.

در بخش یادداشت و سرمقاله نیز “فیض‌الله پیری” از هفته‌نامه سیروان مقام سوم، “یحیی صمدی” از نشریه آوات مقام دوم و “عبدالله رحمانی” از خبرگزاری ایرنا مقام اول را به خود اختصاص دادند.

در بخش تک عکس و گزازش تصویری نیز “آریان نصرالهی” از نشربه روژباش کردستان سوم، “فرشید اردلان” از خبرگزاری ایسنا دوم و سید “مصلح پیرخضرانیان” از خبرگزاری ایرنا اول شدند.

برترین‌های نخستین جشنواره رسانه‌های ورزشی

براساس رای هیات داوران در بخش عکس ورزشی “فرشید اردلان” از خبرگزاری ایسنا اول، “بختیار صمدی” از خبرگزاری فارس دوم و سید “مصلح پیرخضرانیان” از خبرگزاری ایرنا سوم شدند و “هژیر الله مرادی” از روزنامه روژان شایسته تقدیر شناخته شد.

در بخش یادداشت و سرمقاله ورزشی “هوشیار شریعتی” از نشریه به هیز شایسته تقدیر، “حامد نظرویسی” از نشریه به هیز مقام دوم و “عرفان خادم” و “ارشاد خلیل اللهی” از نشریه کردستان ورزشی مقام سوم را از آن خود کردند و این بخش مقام اول نداشت.

در بخش مصاحبه ورزشی نیز هیات داوران اثری را شایسته اول و دوم ندانستند و “ویدا باغبانی” از خبرگزاری ایرنا، “فرهاد شیری” از نشریه به هیز و “ارشاد خلیل‌اللهی” از نشریه کردستان ورزشی سوم مشترک شدند.

در بخش گزارش مکتوب ورزشی “عبدالله رحمانی” از خبرگزاری ایرنا و “فرهاد شیری” از نشریه به هیز به ترتیب دوم و سوم شدند و این بخش رتبه اولی نداشت.

همچنین در این بخش “هیرش اسماعیل‌زاده” از نشریه به‌هیز،” اشکان خلیلیان” از نظریه کردستان ورزشی و “ویدا باغبانی” از خبرگزاری ایرنا شایسته تقدیر شناخته شدند.

دبیر سومین جشنواره استانی مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری کردستان در این مراسم اظهار کرد: ۳۸۴ اثر ازسوی ۱۰۳ نفر از فعالان رسانه و عکاسان خبری استان به دبیرخانه جشنواره ارسال شد و از این تعداد ۳۸۲ اثر تایید و در اختیار داوران قرارگرفت. منصور اولی افزود: از این تعداد ۲۲۱ اثر در بخش اصلی، ۱۰۴ اثر در بخش ورزشی و ۵۹ اثر در بخش جنبی بود.

هیات داوران این دوره از جشنواره متشکل از علیرضا کتابدار، مسعود احمدی، شیروان یاری،ابراهیم محمدحسینی، ناصر خالدیان و توفیق مشیرپناهی بود.

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا